مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

در هنگام تهیه لباس عروس به این نکات توجه کنید

۱۳۹۶/۰۳/۱۷ 1607 بازدید
در هنگام تهیه لباس عروس به این نکات توجه کنید
کد مطلب : 489808

مرام عروسی یکی از مهمترین و به یادماندنی ترین مراسم فرد در زندگی می تواند باشد، این جشن با توجه به سطح نیاز و خواسته افراد برگزار می شود و هر کجا از این سرزمین برای برگزاری این مراسم آداب و رسوم خواصی را دارند.در ادامه نکاتی برای تهیه لباس عروس را برای شما عنوان می کنیم.

شاید یکی از مهمترین و دشوارترین تصمیماتی که عروس می خواهد بگیرد انتخاب لباس مورد نیاز برای شب عروسی است، در بازار انواع مختلفی از لباس های عروس با شکل ها و قیمت های متفاوت وجود دارد، در ادامه قصد داریم تا در مورد انتخاب مناسب این لباس شما را راهنمایی کنیم.
لباس عروس

لباس عروس

برای تهیه لباس عروس می توانید از سه روش زیر استفاده کنید:

در روش اول شما می توانید لباس عروس مورد پسند خود را سفارش دهید تا مطابق با سلیقه و بدن شما برایتان بدوزند.این روش در گذشته بسیار مرسوم بوده است، اما امروزه بدلیل قیمت بالای و هزینه تمام شده آن برایتان به صرفه نخواهد بود.

در روش دوم شما سفارش دوخت لباس را می دهید اما لباسی را که برای شما دوخته می شود را اجاره می کنید، هزینه این روش نسبت به روش قبلی بسیار به صرفه بوده و شما می توانید بر حسب سلیقه خودلباس عروس بسیار زیبایی را داشته باشید.
لباس عروس

لباس عروس

اما در روش سوم شما به گالری ها و مزون عروس رفته و لباس را اجاره می کنید و تنها هزینه یک شب را می پردازید، این روش مرسوم ترین و به صرفه ترین روش برای تهیه لباس عروس می باشد.

نکته دیگری را که باید مورد توجه قرار دهید، بودجه مورد نظری است که می خواهید برای لباس عروس صرف کنید ، اگر بودجه مناسبی را در نظر گرفته اید سراغ لباس های گران نروید. برای اینکه از لباس های موجود در بازار دید بهتری داشته باشید می توانید به مجلات مختلف مد عروس یا سایت های مخصوص لباس عروس مراجعه کنید.

اگر عجله ندارید می توانید با یک طراح خوب مشورت کنید، تا لباسی را که بیشتر به اندام شما می آید را برای شما توضیح دهد.برای خرید لباس عروس عجله نکنید، بهتر است تا یک یا دو روز در مورد آن فکر کنید، توجه داشته باشید که باید پس از انتخاب لباس عروس به سراغ خرید کفش و دیگر لوازم بروید.
لباس عروس

لباس عروس

و اما توصیه که می توان به شما داشته باشیم این است که اگر دارای قد بلند هستید، بهتر است از لباس هایی با خطوط یا کارهای عمودی استفاده کنید، البته بهتر است تا یقیه این لباس ها ایستاده باشد و از آستین بلند برای لباس خود بپرهیزید.

اما اگر دارای قد کوتاهی هستید، این فکر را که نمی توانید لباس شیک و زیبایی را به تن کنید را فراموش کنید، اما باید توجه کنید که از پوشیدن لباس عروسی با دامن بزرگ باید بپرهیزید، چون این نوع لباس ها شما را کوتاه تر نشان می دهند، اما پیشنهاد می شود تا از دامن های ماکسی استفاده کنید.

نکاتی برای تهیه لباس عروس
لباس عروس
عروس

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: