مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

جاذبه های گردشگری بی نظیر تایلند

۱۳۹۶/۰۳/۱۷ 1446 بازدید
جاذبه های گردشگری بی نظیر تایلند
کد مطلب : 489804

یکی از کشورهایی که سالانه تعداد زیادی از گردشگران و توریست های مختلفی را از سراسر دنیا به خود اختصاص می دهد، تایلند است آب و هوای این کشور کاملا مناسب است و در بیشتر فصل های سال گردشگران مخصوص به خود را دارد. این کشور تنوع جاذبه های گردشگری فراوانی دارد و شما به عنوان یک گردشگری هیچ گاه از دیدنی های این کشور خسته نخواهید شد.
تایلند

تایلند

در این بخش به معرفی 10 جاذبه توریستی برتر کشور تایلند صحبت خواهیم کرد:
پارک سنگ های کهن و مزرعه ی کروکودیل

یکی از قدیمی ترین و کهن ترین پارک های تایلند پارک سنگ های قدیمی می باشد که قدمت چند میلیون سالی دارد و نزدیک شهر پاتایا واقع شده است در بخشی دیگر از این پارک مزرعه ای بنام مزرعه ی کرو کودیل ها وجود دارد که بالغ بر هزار کروکودیل در آنجا زندگی می کنند جدا از این موجودات زیبا حیوانات دیگری هم زندگی می کنند که جذابیت خاصی را به این پارک بخشیده اند.
مجموعه مینی سیام

از جذابه های دیدنی پاتایا مجموعه مینی سیام می باشد که از چندین ماکت معروف دنیا تشکیل شده است که شکل خاصی را از کنار هم فرار گرفتن این ماکت ها به خود اختصاص داده است.نمونه ای این مجموعه در کشورهایی مانند هلند و تایوان نیز مشاهده شده است.مجسمه ی آزادی و معبد های بودایی ها یکی از ماکت های منیاتوری این مجموعه می باشد.
مینی سیام

مینی سیام
جزیره ی رویایی مرجانی

یکی از زیبا ترین جزیره های که در نزدیک شهر پاتایا قرار گرفته است جزیره فوق العاده زیبای مرجانی است.شن این جزیره به دلیل املاح موجود در آب به رنگ سفید درآمده است و شما در کنار لذت بردن از ساحل زیبای این جزیره می توانید با قایق هایی که کف آنها از شیشه ساخته شده به روی آب شناور شوید و از آب تمیز و مرجان های کف دریا لذت ببرید
باغ زیبای استوایی نانگ نوچ

پوشش این باغ از پوشش های استوایی دنیا برگرفته شده است؛ البته این را هم باید بگوییم که این باغ تلفیقی از پوشش استوایی و باغ های چینی می باشد تنوع وجود گیاهان تزیینی و درختچه های منیاتوری و گل های خوش بوی ارکیده این باغ را کاملا منحصر به فرد کرده است.
پارک ببرها

این باغ وحش در قسمت خوش آب و هوای شمالی شهر پاتایا قرار گرفته است این پارک متشکل از 100 ببر چندین هزار کروکودیل است. در کنار این حیوانات درنده خو حیوانات کاملا اهلی مثل شتر مرغ و کانگورو زندگی می کنند. در این باغ وحش از حیوانات برای اجرای حرکات نمایشی برای بازدید کنندگان استفاده می شود.
پارک ببرها

پارک ببرها
موزه ی جالب ریپلی

این موزه که در مرکز شهر پاتایا واقع شده است از دیدنی های برخوردار است که ممکن است برای همه ی مردم جالب باشد. تمام دیدنی هایی که در این موزه جمع آوری شده از اشیای عجیبی است که در گوشه های مختلف دنیا در این موزه گرد هم آمده اند. در کنار همه ی این موارد شما می توانید شاهد یک نمایش چهار بعدی در این موزه باشید.
دنیای شگفت انگیز روی آب

یکی از زیباترین و پیشرفته ترین اکواریوم های دنیا در جنوب شهر پاتایا قرار گرفته است. این اکواریم یکی از زیباترین و شگفت انگیز ترین جاذبه های پاتایا محسوب می شود که استوانه ای شکل است و در حدود 20 گونه آبزی را در خود جای داده است.
معبد مقدس حقیقت

این معبد یکی از بزرگترین معبد های شهر پاتایا است که به گونه ای طراحی شده است گه در مقابل عوامل طبیعی کاملا مقاوم باشد به دلیل اینکه این معبد در قسمت ساحلی شهر پاتایا قرار گرفته است و این موضوع که در برابر آب مقاوم باشد در زمانی که این معبد بنا شد کاملا مد نظر قرار گرفت.
معبد مقدس حقیقت

معبد مقدس حقیقت
موزه ی بطری های مینیاتوری

تمام مجموعه مینیاتوری که در این موزه قرار گرفته است و درون یک بطری شیشه ای محفوظ گردیده است توسط یک هنرمند آلمانی ساخته شده است. این مدل های مینیاتوری که شامل معبد ها و کلیساها هستند هرکدام در یک بطری مخصوص به خود نگهداری می شوند.
کوه زیبای بودا

تنها موزه ها و سواحل این کشور زیبا نیستند بلکه ارتفاعات و بلندی های این کشور جاذبه های مربوط به خود را دارد مانند کوه بودا نقش بودا را به وسیله ی لیزر روی آن حک کرده اند و ارتفاع این کوه چیزی در حدود 109متر از سطح زمین می باشد.
10 جاذبه توریستی برتر کشور تایلند
تایلند
مجله توریستی TT

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: