مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

ژاپن و جاذبه های توریستی منحصر به فرد این کشور

۱۳۹۶/۰۳/۱۰ 1552 بازدید
ژاپن و جاذبه های توریستی منحصر به فرد این کشور
کد مطلب : 489800

ژاپن از زیباترین کشورهای شرق آسیاست که سفر به آن بدون شک برای هر یک از ما می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. توکیو، پایتخت این کشور که از مدرن ترین شهرهای جهان است خود به تنهایی یکی از جاذبه های گردشگری این کشور محسوب می شود.
توکیو

توکیو

در اولین مقاله وب سایت تور ژاپن قصد داریم چند جاذبه توریستی محبوب ژاپن را به شما معرفی کنیم.
بنای یادبود صلح هیروشیما

بنای یادبود صلح هیروشیما در حقیقت ادای یادبودی است برای شمار زیادی از انسان هایی که جان خود را در بمباران معروف جنگ جهانی در سال 1945 توسط آمریکایی ها از دست دادند که البته آثار آن همچنان در نوادگان برخی از نجات یافته های همان روز شوم پیداست.

این ساختمان که در حقیقت تالار ترویج صنعتی هیروشیما بود، به آن دلیل که دقیقا در زیر محل انفجار قرار داشته است آسیب چندانی ندیده و کاملا تخریب نشده است!
بنای یادبود صلح هیروشیما

بنای یادبود صلح هیروشیما
معبد توداجی

معبد توداجی (Todaiji Temple) یک شاهکار بی نظیر مهندسی در نارا است که نه تنها عظیم ترین بنای چوبی در دنیاست، بلکه مکان بزرگترین مجسمه برنزی بودایی است که در جهان وجود دارد. باغ های زیبایی که در اطراف این معبد تماشایی واقع شده است، منظره بسیار زیبایی را خلق کرده که بی شک برای هر گردشگری جذاب خواهد بود.
معبد توداجی

معبد توداجی
مرکز خرید کیتا

در قسمت شمالی شهر اوزاکا ژاپن منطقه ای به نام کیتا(یومدا) وجود دارد که در حقیقت از مهمترین و البته شلوغ ترین مراکز اوزاکا است. عمده محبوبیت این مکان بدلیل بازارهای متنوع و جذابی است که در در آنجا وجود دارد و همیشه میزبان گردشگرانی بوده که قصد داشتند یک سوغاتی یا یادگار از ژاپن تهیه کنند.

چندین رستوران بی نظیر با غذاهای محلی و همچنین تعدادی هتل نیز در کیتا وجود دارد که از این حیث نیز تاثیر بالایی بر جذب گردشگر این منطقه داشته است. بعلاوه آسمان خراش مرتفع یومدا اسکای خود یکی از جاذبه های توریستی این منطقه گردشگرپذیر محسوب می شود.
معبد ایتسوکوشیما

یکی از میراث جهانی یونسکو که در جزیره معروف میاجیما قرار دارد، معبد ایتسوکوشیما است. نکته جالبی که در خصوص این معبد وجود دارد این است که شما در زمان غروب خورشید و آغاز آهسته مد نمی توانید به آن نزدیک شود، چراکه بخش اصلی معبد و زمین های اطراف آن همگی به زیر آب می روند اما در زمان جزر می توانید با پای پیاده به سمت معبد رته و عکس های بی نظیر و تماشایی خود را از آن بگیرید.
معبد ایتسوکوشیما

معبد ایتسوکوشیما

بعلاوه جزیره میاجیما که این معبد در آن قرار دارد نیز خود به نام جزیره مقدس ژاپن شناخته شده و از نظر توریست های این کشور از مهمترین جاذبه های گردشگری ژاپن محسوب می شود.
کاخ امپراتوری توکیو

این کاخ در واقع مجموعه کاخ پادشاهی ژاپن است. این کاخ با وجود اینکه سالها پیش به دستور امپراتور ژاپن مرمت و بازسازی گردیده بود، همچون شمار زیادی از دیگر ساختمان های مهم ژاپن در آتش سوخت و ویران گردید؛ اما از آن جایی ک این کاخ اهمیت بالایی داشت با وجود تخریب ها و آسیب های گوناگون در برهه های مختلف تاریخ اما باز هم بازسازی شد و اکنون گردشگران می توانند از آن بازدید کنند.
کاخ امپراتوری توکیو

کاخ امپراتوری توکیو

بدون شک بازدید از باغ های سلطنتی کاخ نیز که بسیار زیبا و تماشایی هستند، برای شما خاطره انگیز خواهد بود.
توکیو

بنای یادبود صلح هیروشیما

معبد توداجی

تور ژاپن
چند جاذبه توریستی محبوب ژاپن
جاذبه های گردشگری ژاپن

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: