مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

اخطار

۱۳۹۶/۰۱/۳۰ 1381 بازدید
اخطار
کد مطلب : 480927

اخطار
خاک بر سر مشتی کودن و دزد و طماع که اکثریت عظیم مسئولان و رهبران کشور ایران را تشکیل میدهند!
ADM - Bunge - Cargill - Dreyfus The ABCD in Agriculture and Meat products
اینها شرکتهای اصلی عرضه کننده محصولات کشاورزی و گوشتی در جهان هستند که «کارگیل» بزرگترین آنهاست. 90 درصد (بله نود درصد) تجارت جهانی غلات (گندم, جو, ذرت و ... ) در اختیار همین چهار شرکت است که همگی تحت کنترل خاندان «واربرگ» هستند.
تمام واردات گندم, جو, ذرت, شکر, روغن, بذر, کود, اگروکمیکال و ... مستقیما یا غیر مستقیم در دست این چهار کمپانی میباشند. مثلا گندمی که خیال میکنیم از روسیه خریداری می کنیم از « کارگیل روسیه» میباشد. مدیریت واردات گندم ایران که برخی از سالها بیش از 10 میلیون تن است بوسیله "تیم مدیریت زنجیره ای تامین" کارگیل که در ژنو مستقر است انجام میپذیرد. حدودا 100 نفر در این تیم فعالند. بزرگترین عامل ثبات و امنیت کشور یعنی تامین مستمر نان طی 38 سال اخیر در ید شرکت کارگیل است. آنها بقدری دقیق عمل میکنند که علی رغم نبود انبار کافی در کشور هرگز کمبود نان نداشته ایم. در بیشتر نقاط کشور میزان ذخیره آرد پنج یا شش روز است!
منزل دوم برخی از اعضای این تیم مدیریت زنجیره ای تامین که اصالتا اهل جنوب اروپا هستند در ایران است. بر خلاف ظاهر مهربان و کودن آنها در شمار زبده ترین عوامل نظام سلطه جهانی هستند. التفات میفرمائید اطلاعات و امکانات دشمن بسیار فراتر از ماست. و سر نخ آن در دست عربستان سعودیست. به هیچ وجه قصد ترساندن یا مایوس کردن مردم ایران را ندارم. با تصفیه فوری افراد نالایق و بی درایت و فاسد هنوز میتوانیم از این ورطه هولناک نجات پیدا کنیم.
اگر علاقمند به ادامه این گزارش یا سئوالی داشته باشید به بنده اطلاع دهید. در این گزارش اصلا اغراقی وجود ندارد و تمام مطالب متکی به مستندات معتبر هستند.

پایدار باشید
ژ. گ.

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: