جنگ ستارگان فوتبال فیلم فرهنگ فریاد

کسب درآمد با برایان تریسی قسمت سی و نهم

۱۳۹۵/۰۸/۱۶ 785 بازدید
کسب درآمد با برایان تریسی قسمت سی و نهم
کد مطلب : 362784

همیشه مشاغل فراوانی وجود دارند
در آمریکا سه نوع بیکاری وجود دارد: داوطلبانه- غیر داوطلبانه- اصطکاکی. داوطلبانه زمانی مصداق پیدا می کند که کسی تصمیم می گیرد در زمان مشخصی کار نکند و یا شغل خاصی را قبول نکند. این اشخاص اغلب امیدوارند که در آینده شغلی بهتر پیدا کنند. غیر داوطلبانه مشمول شرایطی است که کسی می خواهد کاری برای انجام دادن پیدا کند اما نمی تواند. اصطکاکی همان سطح طبیعی بیکاری است که شامل 4 تا 5 درص جمعیت شاغل می گردد و همیشه از این کار به آن کار سرگردانند.
اما برای اقلیت خلاق همیشه شغلی وجود دارد. اگر یکی از این سه کار را بکنید هرگز بیکار نمی شوید. اول می توانید شغلی را که می خواهید داشته باشید تغییر دهید. دوم می توانید مکانی را که در آن کار می کنید تغییر دهید. سوم می توانید مبلغی را که خواهان دریافت آن هستید تغییر دهید.
اگر برای مهارت ها و تجربیات خاص شما تقاضایی وجود نداشته باشد باید بدانید که مجبورید به سراغ کاری دیگر بروید و مهار هایی در بازار ارائه دهید که تقاضایی برای آن وجود داشته باشد. استخدام کنندگان به گذشته ی شما کاری ندارند. انها تنها به آینده می اندیشند. آنها به این می اندیشند که برای مشتریان آنها چه ارزشی دارید.
می توانید محل خود را تغییر دهید. گاه لازم است از نقطه ای به نقطه ی دیگر سفر کنید. لازم است از جایی که مشاغلی محدود وجود دارند به منطقه ای بروید که در ان شغل بوفور یافت می شود. بسیاری از مردم با رفتن از منطقه ای که در آن تقاضای شغلی کم است به نقطه ای که پیشنهاد شغل زیاد است به ثروت می رسند. از قدیم گفته اند : "جایی که ماهی ها زیاد است ماهی بگیرید"
قسمت بعد: برای گرفتن حقوق کمتر آمده باشید

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

محسن مرادزاده
نویسنده : محسن مرادزاده