جنگ ستارگان فوتبال فیلم فرهنگ فریاد

کسب درآمد با برایان تریسی قسمت سی و هشتم

۱۳۹۵/۰۸/۱۶ 819 بازدید
کسب درآمد با برایان تریسی قسمت سی و هشتم
کد مطلب : 362783

دانش و مهارت شما سرمایه گذاری هستند
در این جا به موضوعی مهم بر می خوریم: تحصیلات دانش مهارت ها و تجربه های شما سرمایه گذاری های شما هستند که تولید ارزشی می کنند که به خاطر آن حقوق می گیرید. اما اینها شبیه سایر انواع سرمایه گذاری ها هستند. اینها به شدت مخاطره آمیز و ریسک پذیر هستند.
وقتی موضوعی را فرا می گیرید یا صاحب مهارتی می شوید از میزان هزینه ها می کاهید. اما این زمان و پول صرف شده را نمی توانید باز پس گیرید. هیچ کارفرمایی در بازار ملزم نیست به خاطر مهارت ها و تجربه های گذشته به شما حقوق بدهد مگر آنکه بتواند از مهارت شما برای تولیدیک محصول یا خدمتی استفاده کند که مردم امروز حاضر به خرید آن باشند.
شما هر کاری که بکنید باید برای شغل بعدی آماده باشید و سوالات کلیدی همیشه اینها هستند. مشتریان کجا هستند. مردم چه کالاهایی می خواهند بخرند؟ کدام تجارت در این اقتصاد رشد می کند و کدام فعالیت راه تنزل را می پیماید؟
من پیوسته با کسانی ملاقات می کنم که می گویند در حالیکه صنعت آنها رو به زوال و فروپاشی است چگونه می توانند بر درآمد خود بیفزایند؟ من به انها می گویم بعضی از مشاغل آینده دار هستند و بعضی از مشاغل آینده ندارند. به انها می گویم باید به کارهای آینده دار روی بیاورند.
قسمت بعد : همیشه مشاغل فراوانی وجود دارند.

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

محسن مرادزاده
نویسنده : محسن مرادزاده