مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

شخصیت خانمها را از روی کیفشان بشناسید!

۱۳۹۵/۰۷/۲۷ 644 بازدید
شخصیت خانمها را از روی کیفشان بشناسید!
کد مطلب : 358927

شما در برخورد اول در قرار‌های دوستانه، جلسات اداری و دیگر جلسات مهم تنها ۳۰ ثانیه فرصت دارید شخصیت، جسارت و قدرت خود را ارائه کنید. پوشش شما پیش از خودتان، شما را به مخاطبان معرفی می‌کند. یکی از کلیدی‌ترین و حساس‌ترین اجزا در پوشش خانمها، کیفی است که انتخاب می‌کنند. خواسته یا ناخواسته کیفی که شما انتخاب می‌کنید، تاثیر زیادی بر قضاوت دیگران در مورد شخصیت، جذابیت و خوش‌پوشی شما خواهد داشت. در پوشش خانم‌ها کیف تنها بخشی از پوشش آنها نیست، بلکه جزوی از شخصیتشان خواهد بود. در ادامه رابطه برخی از سبکها و استایل‌های حمل کردن کیف با شخصیت خانم‌ها را ارائه خواهیم نمود.

کیف شانه آویز = چند وظیفه‌ای

اگر از کیف‌های شانه آویز استفاده می‌کنید به این معنی است که شما در ضمن فعالیت‌های بیرون از محل کارتون در طول روز، فعالیت‌های متفاوت زیادی را به صورت همزمان انجام می‌دهید و در برقراری ارتباط با افراد، بیش از دیگران از زبان بدن استفاده می‌کنید. در هنگام قدم زدن با تلفنتون صحبت می‌کنید و با دست دیگر از داخل کیفتون دفترچه یاداشت برمی‌دارید و خوراکی‌هایی که لازم دارید رو می‌گذارید توی کیف و کارهای مختلف دیگری که ممکن است انجام دهید. معمولاً خانم‌هایی از کیف‌ شانه‌آویز استفاده می‌کنند روحیات برونگرایی بیشتری دارند و زمانی که بخواهند موضوعی را توضیح دهند، فوق‌العاده پرهیجان این کار را انجام می‌دهند. این یعنی که این دسته از خانم‌ها از لحاظ شخصیتی به هیچ وجه پذیرش محدودیت را نخواهند داشت.کیف دسته کوتاه و آرنج خم = با وقار و خانم

خانم‌هایی که کیف‌ دستی خودشون را با آرنج خمیده حمل می‌کنند بیشتر از دیگران به پرستیژ خود اهمیت می‌دهند. شاید انداختن کیف به این نحو برای بسیاری از خانم‌ها شرایط سخت و طاقت‌فرسایی را رقم زند اما این نوع انداختن کبف، میزان احترام و ادبی که مخاطبان برای شما باید قائل باشند را تعیین می‌کند. این خانم‌ها غالبا افراد قانون‌مندی هستند که دوست دارند برای انجام هر کاری ساختار مشخصی را دنبال کنند و عموماً از نظم ذهنی بیشتری نسبت به دیگر افراد برخوردارند. این نوع از گرفتن کیف، گویای شخصیتی با دیسیپلین و منظبط، از شما خواهد بود که در همه چیز اندازه را رعایت می‌کنید.


کیف در دست = خودنمایی

هیچ راهی برای زمانی که شما کیف جدید و تازه‌ای خریده‌اید و می‌خواهید به دیگران نشان دهید که کیفتان جدید است، بهتر از این نیست که کیف را در دستتان بگیرید. عموماً خانم‌هایی که کیف‌های دسته کوتاه را در دستانشان می‌گیرند، بیشتر از دیگران جلب توجه می‌کنند. به صورت کلی این دسته‌ از خانمها افرادی هستند که شخصیت تهاجمی آنها بیش از شخصیت تدافعیشان قالب است و بیشتر از دیگران دوست‌ دارند دیده شوند. معمولا رفتار اینگونه افراد با افراطی‌گری‌های همراه است و علاقه‌ی زیادی به اینکه در کانون توجه باشند، دارند. همچنین این افراد غالباً در برقراری ارتباط با دیگران مشکلی نخواهند داشت.


منبع: کیف سیتی


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: