مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

بهترین راه های جذب مردان که خانم ها باید بدانند!

۱۳۹۵/۰۷/۲۲ 457 بازدید
بهترین راه های جذب مردان که خانم ها باید بدانند!
کد مطلب : 358757یکی از دغدغه های برخی از زنان, چگونگی ارتباط با جنس مخالف و جذب کردن آن ها می باشند. راه های جذب مردان بسیار است که اغلب این راه ها با آگاهی از روحیات مردان به سادگی قابل انجام است.

مردان و زنان جدا از تقاوت های جسمی, دارای روح و روان متمایز هستند. آگاهی از این تفاوت ها و تمایزها موجب شناخت بیشتر مرد و زن نسبت به یکدیگر می شود. این مسئله می تواند به جذب هر یک از این جنس ها به سمت جنس مخالف کمک کند. در این مطلب با بهترین راه های جذب مردان که خانم ها باید بدانند, آشنا می شویم.

بهترین راه های جذب مردان


مردان فکر می کنند با زنان تفاوت بسیاری دارند. به همین دلیل زنان برای جذب مردان به سمت خود, نیاز به درک چگونگی عملکرد روح و روان مرد دارند. زنان با انجام برخی از رفتارها بهتر می توانند مردان را جذب خود کنند. در واقع زنان با شناخت مهارت های ذاتی خود و تقویت آن ها و همچنین شناخت روح و روان مردان بهتر می توانند با مردان ارتباط برقرار کنند و مردان نیز بیشتر جذب آن ها می شوند. در ادامه با بهترین روش های جذب مردان آشنا می شویم.


گام اول: پر هیجان باشید.

مردان ذاتا به دنبال هیجان هستند. آن ها از کودکی از انجام کارهای هیجانی لذت می برند و این گونه بهتر می توانند انرژی خود را تخلیه کنند. بنابراین بدترین کار ممکن زنان در برابر مردان نا امیدی است. دختران کم سن و سال هیجان تر هستند و شور و نشاط بیشتری دارند. به همین دلیل این دختران بیشتر جذب مردان می شوند. بنابراین زنانی که به دنبال جذب مردان هستند توصیه می شود روحیه قوی, شاد و پرانرژی داشته باشند.

گام دوم: مبهم باشید.

بسیاری از مردان مجذوب افراد مبهم می شوند و دوست دارند آن ها را کشف کنند. بنابراین به زنانی که خواستار جذب مردان هستند پیشنهاد می شود درباره تمام جزئیات زندگی یا همه احساسات خود با مردان صحبت نکنند. در واقع با دقت به صحبت هایی که با مردان می کنند, فکر کرده و صحبت های خود را با حرف های بیهوده پر نکنند. همچنین توصیه می شود برای مردان همیشه در دسترس نباشید و به آن ها اجازه دهید تا فکر کنند شما کجایید و در حال انجام چه کاری هستید.

گام سوم: نمایش هوشمندی

استفاده از کلمات “مانند” و “مثل” در جملات موجب یکنواختی شما با دیگران می شود. در واقع مردان بیشتر جذب زنان باهوش می شوند و آن ها به هوشمندی علاقه دارند. یک زن هوشمند که می داند چه می خواهد و چگونه به خواسته خود می رسد, مردان بیشتری را به سمت خود جذب می کند. نمایش هوشمندی برای مردان مشخص می کند که جنس مخالف آن ها از فکر و تفکر عمیقی برخوردار است. بنابراین به زنان توصیه می شود برای افزایش ضریب هوشی خود تمرین کنند.


گام چهارم: سرگرم کننده باشید.

یکی از ساده ترین راه های جذب مردان, همگام بودن با آن ها در مسائلی است که موجب سرگرمی آن ها می شود. اگرچه این راه ساده به نظر می رسد اما اغلب دختران به اشتباه آن را انجام می دهند. در واقع مردان جذب دختران کلیشه ایی و یکنواخت نمی شوند. تماشای برنامه های ورزشی, انجام بازی هایی ویدئویی و … از جمله سرگرم کننده های مردان به شمار می رود که علاقه و تمایل زنان به این برنامه ها می تواند مردان را به سمت آن ها جذب کند.
گام پنجم: مراقبت از وضعیت جسمی و ظاهری و حفظ زیبایی


زنانی که در حفظ زیبایی و مراقبت از ظاهر خود, زمان بیشتری صرف می کنند برای مردان جذاب تر از زنانی هستند که به ظاهر خود اهمیت نمی دهند. در واقع یکی دیگر از ساده ترین راههای جذب مردان, رسیدگی به ظاهر است.


گام ششم: پوشیدن لباس های جذاب

تاثیرات لباس در جذب مردان

از آن جایی که مردان از طریق چشم تحریک می شوند. در نظر اول پوشش زنان می تواند موجب جذب آن ها شود. انتخاب لباس هایی با رنگ زیبا مانند صورتی و قرمز می تواند در جذابیت زنان موثرتر باشد. یکی از مرسوم ترین راه های جذب مردان, انتخاب لباس های زیبا و جذاب برای خود است.


گام هفتم: طنازی کردن با زبان بدن

تاثیر لبخند در جذب مردم

یکی از موثرترین روش های برقراری ارتباط با دیگران استفاده از زبان بدن است. این مسئله در جذب مردان نیز اهمیت بسیاری دارد. صحبت کردن با زبان بدن در طی گفتگو با جنس مخالف, بسیار موثرتر از صحبت کردن به حالت معمول است. به همین دلیل لبخند زدن و علاقه مندی به صحبت های مردان در طول گفتگو, یکی از روش های جذب مردان به سمت زنان است.

با روش های بسیاری می توان مردان را به سمت خود جذب کنید که در عین سادگی نیاز به تمرین دارند. افزایش اعتماد به نفس زنان, برقراری ارتباط با چشم, گفتن تنها “بله” در طول گفتگو با مردان و انجام کاری که شما را منحصر به فرد می کند, از دیگر راه های جذب مردان است.

منبع : آرگا

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: