مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

با این رژیم خوش اندام تر به نظر میرسید!!

۱۳۹۵/۰۷/۱۳ 1154 بازدید
با این رژیم خوش اندام تر به نظر میرسید!!
کد مطلب : 357030

لاغر ، سالم ، سرزنده ، شاداب

بدن چاق بدنی نا سالم است و این که با مصرف کالری کمتر لاغر میشویم صحت ندارد!!

زیرا بدن افراد چاق حتی با کالری کمتر هم میتواند خود را حفظ کند و ان ها بیش از اوفراد لاغر غذا نمیخورند.تنها کم کردن کالری مهم نیست.مهم این است که بدن شما با چه سرعتی چربی را میسوزاند.
متاسفانه افراد چاق سوخت و ساز کمتری دارند و در بیشتر رژیم های لاغری نه تنها سوخت و ساز افزایش نمی یابد بلکه کمتر هم میشود.

شروع رژیم بیوژنیک_ روزه سیب:


یکی از بهترین روش های سریع و دقیق دفع سم از بدن که شما را آماده ی روی آوردن به روش تغذیه ی بیوژنیک میکند، انجام روزه سیب چند روز قبل از شروع رژیم غذایی است.

البته بسیاری از مردم در مورد تاثیر روزه اب اطلاعاتی دارند.اما روزه سیب با روزه اب بسیار فرق دارد.این شیوه در حقیقت روزه نیست و شما میتوانید هرقدر که میخواهید سیب بخورید، ولی تنها سیب باید به جای غذاهای دیگر خورده شود.روزه سیب مانند روزه اب وسیله بسیار دقیق و مناسبی برای تحریک جریان دفع سم است.این روزه باعث میشود میزان چربی مدام کاهش پیدا کند.بسیاری از کارشناسان درمان طبیعی معتقدند که روزه سیب بهتر از روزه اب است.

سه نیرو برای کاهش چربی:

روزه سیب را میتوان به سه روش مختلف انجام داد و هدف این کار از دست دادن چربی نا خواسته و کم کردن اشتهای اضافی است.

نخست شما میتوانید رژیم غذای بیوژنیک خود را با چند روز روزه آغاز کنید.این روش آغاز خوبی برای پیگیری رژیم بیوژنیک و نیز تحریک و دفع فوری مواد زائد بدن است.

دوم ، هنگامی که اصول بیوژنیک را دنبال میکنید یک روز در هفته را به روزه سیب اختصاص دهید و بقیه هفته را ازادانه از غذای بیوژنیک استفاده کنید.یک روز در هفته انجام روزه سیب نعمت بزرگی است و بهترین راه دفع سریع سم از بدن است.

سوم ، شما میتوانید روزه سیب را هرموقع و به هر دلیلی که خواستید بگیرید.ممکن است ترکیب غذای شما روز قبل درست نبوده باشد در خوردن زیاده روی کرده اید یا این که احساس میکنید به علت تنفس در هوای آلوده ناراحت هستید. این روش میتواند بدن شما را بار دیگر به مسیر درست هدایت کند و هنگامی که صبح فردا چشم باز میکنید احساس خوبی به شما دست میدهد.


چه مقدار و چه مدت :


اگر اماده از دست دادن وزن اضافی و دفع سم از بدن هستید دو یا سه روز قبل از آغاز روش بیوژنیک ، روزه سیب بگیرید. یک صندوق سیب بخرید و هرقدر که میخواهید سیب بخورید باید تکمام سیب یعنی پویت و دانه به غیر از دم ان را بخورید.در طول روز هروقت گرسنه شدید سیب بخورید.

زنان باردار و شیرده ، افرادی که ناراحتی قلب ، کبد ، کلیه دارند باید با پزشک خود مشورت کنند.
هنگامی که روزه سیب پایان یافت روز بعد یمیتوانید رژیم بیوژنیک را شروع کنید.


دفع سریع سم

توجه داشته بلاشید که به ندرت ممکن ایت کسی که روش دفع سریع سم را در پیش میگیرد دچار سردرد نشود!!

گاهی شخص به دلپیچه با اسهال مبتلا میشود که نشانه ان است که بدن شما دارد مواد زائد را بیرون میریزد. در درمان طبیعی ان را حمله های تمیز کننده می نامند و نشانه ان است که بدن مقدار زیادی از مواد زائد را که مورد نیاز نیست بیزرون میریزد.

حمله تمیزکننده ممکن است در یک یا دو روز اول روزه سیب صورت گیرد.اگر اینطور شد در اتاقی تاریک استراحت کنید.

تبریک میگویم! بدن شما توانسته است به یکباره بر همه مواد زائد بدن غلبه کند حمله تمیز کننده خیلی زود از بین میرود و شما را از همیشه بهتر و سرحال تر میکند.

بیشتر افرادی که در جریان حمله تمیز کننده دچار سردرد میشوند ، به احتمال زیاد کسانی هستند که روزانه چند فنجان چای مینوشند.

یک یا دو روز روزه سیب در هفته منبع خوشی و سلامتی و انرژی است .

این فرصت را از دست ندهید.


در مطالب بعدی درباره رژیم اصلی بیوژنیک توضیح میدهیم.
منبع از مجله راز


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: