مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

قدرت زنانه و حس ششم ؟!

۱۳۹۵/۰۷/۱۳ 577 بازدید
قدرت زنانه و حس ششم ؟!
کد مطلب : 357023

طی قرون وسطا، بسیاری زنان ، به دلیل برخورداری از نیروهای فوق طبیعی زنده زنده در آتش سوزانده شدند. این نیروها شامل قدرت پیشگویی، تشخیص دروغگویان ، گفتگو با حیوانات و رملا کردن حقایق می شده است.
در سال 1978 ، در برنامه ای تلویزیونی آزمایشی انجام شد که قدرت زنان در فهمیدن معنای حرکات نوزادان آشکار می ساخت. از گریه کردن نوزادان در زایشگاهی فیلم گرفته شد و بعد، در حالی که صدای فیلم قطع بود از مادران خواسته شد فیلم را ببینند. آنان فقط می توانستند چهره و حرکات نوزادان را ببینند.
اغلب مادران به سرعت متوجه مواردی چون گرسنگی، درد، خستگی یا خیس بودن جای نوزاد شدند اما وقتی همین آزمایش در مورد پدران اجرا شد نتایج واقعاً ناامید کننده بود. چرا که کمتر از ده درصد آنان توانستند مشکل نوزاد را تشخیص دهند.
تعدادی از آنان پیروزمندانه ادعا کردند: " بچه مامانشو می خواد" اغلب مردان توانایی ناچیزی در فهم و تشخیص علت گریه ی نوزادان دارند. این آزمایش در مورد پدربزرگ ها و مادربزرگ ها نیز اجرا شد، تا مشخص شود سن و سال نقشی در تعیین نتیجه دارد یا نه. بیشتر مادربزرگ ها 50تا70 درصد امتیاز مادران را بدست اوردند، در حالی که اغلب پدربزرگها نتوانستند تشخیص دهند کدام یک از آن نوزادان نوه شان است.
پدربزرگ ها قادر نیستند دوقلوهای یکسان را تشخیص دهند ، در حالی که بیشتر خویشاوندان مؤنث به راحتی از عهده این کار بر می آیند. اگر 50 زوج را در یک تالار قرار دهیم بیشتر زنان در کمتر از ده دقیقه به تحلیل روابط زوج های دیگر می پردازند. توانایی فوق العاده ی آنان باعث می شود به سرعت به نوع روابط زوج ها پی برند. آنان می فهمند کدام زن و شوهر از هم دلخورند، کدام یک با هم رقابت دارند و کدام یک گرم و صمیمی هستند. اما وقتی مردی وارد یک محل می شود عکس العمل متفاوتی بروز می دهند. مردان به محض وارد شدن به یک مکان به دنبال راه های ورود و خروج می گردند. برنامه ریزی مغز مردان آنان را وا می دارد به بررسی امکان هجوم و راه های گریز بپردازند. پس از این بررسی، نگاه مرد در پی یافتن چهره های دوست یا دشمن است؛ و سپس، توجه اش به موقعیت کلی آن مکان جلب می شود. ذهن منطقی او چیزهایی را که به تعمیر یا تعویض احتیاج دارندثبت می کند.
این موارد شامل پنجره های شکسته یا لامپ های سوخته می شود. در این فاصله، چهره ها، روابط، احساسات و بسیاری چیزهای دیگر را در مورد زوج های حاضر دریافته اند.

منبع: نیک صالحی

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

اسراری که آقایان باید درباره ارضای جنسی خانمها بدانند (18+)

آیا به رابطه شکست خورده یمان برگردیم؟

استعداد

جالب ترین موارد علمی برای جذاب تر شدن

علائم استرس

همسرتان را فراری ندهید!

علمی

روش های طلایی برای رسیدن به آرامش

هفت عادت که باعث باهوش شدن شما خواهد شد

بازنگری شادی و ناشادی در عادات مردم

مازوخیسم چیست؟

شخصیت خانمها را از روی کیفشان بشناسید!

راه خوشبختی نزدیک است!

اخبار تلویزیون با روح و روان ما چه می کند؟!

بهترین راه های جذب مردان که خانم ها باید بدانند!

چرا باید به فرزندان مسئولیت داد؟

چطور مرد مورد علاقه یتان را مشتاق ازدواج کنید؟

شکست عشقی را چگون درمان کنیم؟!

راهنمایی هایی مهم جنسی برای آقایان

منشاء دردهای واژینالی در اولین رابطه جنسی

آنچه که باید در مورد شب زفاف بدانید!

علاقه هایی که تعلق خاطر نمی آورد!

اعتیاد به پورنوگرافی قبل و بعد از ازدواج

مردان چگونه باید انتقادات جنسی خود را مطرح کنند!؟

قهرمان داستان زندگی خود باشید