مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

مصاحبه با نفرات برتر ارشد حسابداری 95

۱۳۹۵/۰۶/۰۵ 2453 بازدید
مصاحبه با نفرات برتر ارشد حسابداری 95
کد مطلب : 338229

مصاحبه با خانوم قديمي رتبه 41 كنكور ارشد سال 95

*نام و نام خانوادگی : میترا قدیمی
*رتبه : 41
*تاریخ فارغ التحصیلی : تیر 95 - دانشگاه تهران
* معدل : 17.61 معدل موثر 19.27
*درصدها :
زبان: 8.89
مالی : 50
صنعتی : 68
حسابرسی : 45.33
ریاضی امار: 50

نحوه مطالعه : من از تیر ماه با اغاز کلاسهای کنکور مطالعه رو شروع کردم.که البته با یک وقفه یک ماهه (به دلیل عقب افتادن کنکور) از شهریور دوباره از سر گرفتم. میانگین مطالعه من در تابستان 4ساعت بود. با شروع دانشگاه با توجه به اینکه دانشجو سال اخر بودم و 4روز در هفته کلاس داشتم ساعت مطالعه ام کاهش یافت اما هیچ وقت به طور کامل قطع نشد و خودمو نمونه بارز آهسته و پیوسته خوندن میدونم. کتابای مروری جامع رو یک دور خوندم ولی وقت کافی برای زدن تمام تست های دوهزار نداشتم و به ناچار بعضی فصول گزیده ای از تستها رو میزدم.

زبان : برای این درس وقت مطالعه نداشتم و فقط با توجه به دانش عمومیم ترجیح دادم صفر نزنم. به نظرم اگر ریاضی خوبی دارید حتما وقتی برای این درس هرچند اندک در نظر بگیرید.

مالی : کتاب مروری جامع و دوهزار تست به همراه شرکت در کلاس دکتر کرمی و جزوه ایشان.( با توجه به تجربه امسال حتما متن استاندارد های حسابداری رو مطالعه کنید)

صنعتی : مروری جامع و دوهزار.

حسابرسی : مروری جامع و جزوه استاد شهبازی.

ریاضی: در مورد ریاضی باید بگم که من علوم انسانی بودم و واقعا درصد 50 برای من درصد خوبی به حساب میاد. تمرکز اصلی من روی جزوه عالی استاد محمودیان بود. تستهای سراسری سال های گذشته بهترین منبع برای تقویت شماست.

آمار : بعضی از فصول کتاب امار استاد طورانی بعلاوه کلاس نکته و تست ایشان. بانک سوال برای آمار یعنی همان تست های سراسری کلیه رشته ها بهترین منبع برای یادگیری این درسه. فقط پیشنهاد من اینه که مطالعه این درس رو زودتر شروع کنید.
و در اخر اینکه بدونید نقطه قوت شما میتونه مهارت تست زدن شما باشه. از تست های سراسری سال های گذشته به خصوص در ماه های آخر اصلا غافل نشید و تصور نکنید با یک بار زدن یک تست شما به تسلط کافی رسیدین. تست های سراسری رو هر چند بار که میتونید بزنید.

آرزوی موفقیت برای همه شما
میترا قدیم

بقیه مصاحبات و مطالب ادرس زیر
http://kahlek.ir/index.php/iraninew&love

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: