مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

کتاب حامی عشق(راهنمای آموزش روابط جنسی)

۱۳۹۵/۰۵/۱۱ 417 بازدید
کتاب حامی عشق(راهنمای آموزش روابط جنسی)
کد مطلب : 318097

آنچه در این فایل آموزشی خواهید خواند :

در فصل اول درباره ضرورت و فواید ارتباط جنسی ،اثرات مفید برقراری ارتباط جنسی بر بدن و اینکه چرا اختلافات بین زوجین و طلاق یکی از نتایج مستقیم عدم رضایتمندی در رابطه جنسی است ، خواهید خواند.با مطالعه این مفاهیم خواهید دانست که بسیاری اوقات نارضایتی ها و دلخوری ها در رابطه بین زن و شوهر ، ناشی از عدم ارضا شدن صحیح و کافی این غریزه است که به صورت غیر مستقیم خود را نشان می دهد.

در فصل دوم آشنایی جامع و کلی با ساختار دستگاه تناسلی زنان و مردان پیدا خواهید کرد.شناخت قسمت های مختلف این دستگاه به شما در برقراری بهتر این رابطه کمک شایانی خواهد کرد.

در فصل سوم مراحل چرخه طبیعی یک رابطه جنسی از شروع آن با تحریک شدن و سپس برانگیخته شدن تا رسیدن به لحظه اوج و ارضاء و اتفاقاتی که در هر کدام از این مراحل می افتد شرح داده می شود.در طی یک برقراری رابطه جنسی حالات مختلفی در ذهن روان و جسم زن و مرد و در مراحل پشت سر هم اتفاق می افتد.باید دانست که این اتفاقات و حالت ها چیستند و برای اینکه یک رابطه به صورت مطلوب و طبیعی انجام شود لازم است که چه اتفاقاتی پشت سر هم در بدن زن و مرد بیفتد.خیلی اوقات زن و شوهر در یکی از این مراحل مشکلاتی دارند لذا لازم است حتماً نسبت به آن اگاهی کسب کنند.مطالعه این فصل به کسب این آگاهی کمک زیادی می کند.

در فصل چهارم هر آنچه از اختلالاتی که در برقراری یک رابطه جنسی مطلوب خلل وارد می کند را خواهید خواند.اختلالاتی که موجب آسیب رساندن به این رابطه می شوند نظیر کمبود و یا نداشتن میل جنسی ،اختلال در برانگیخته شدن (تحریک) جنسی ،اختلال در ارگاسم ، اختلال انزال زودرس مردان (زود انزالی) و اختلال درد داشتن بانوان در رابطه جنسی. در این فصل در باره علت به وجود آمدن این اختلالات و اثرات منفی که در رابطه دارند بحث خواهد شد.این مشکلات به شدت در بین زنان و مردان شایع است که موجب آسیب های جدی به این ارتباط و عدم لذت بردن آنها خواهد شد. در بسیاری اوقات برای زوجین ریشه این اختلالات و دلائل آن مشخص نیست.مطالعه این فصل می تواند به زوجین کمک کند چنانچه ناراحتی در این رابطه دارند علت آن را بیابند و در ادامه متناسب با آن نسبت به درمان آن اقدام نمایند.

در فصل پنجم درباره انحرافات جنسی صحبت خواهد شد یعنی رفتارهای غیر طبیعی به منظور ارضاء جنسی.در این فصل در باره انحرافات نظیر خودارضائی ، عادت به تماشاهای تصاویر و فیلم های مستهجن ، خودآزاری و دیگر آزاری و اثرات بسیار مخرّبی که بر رابطه طبیعی بین زوجین می گذارند صحبت خواهد شد.پدیده انحرافات جنسی که متاسفانه با گسترش و انتشار تصاویر و فیلم های مستهجن رو به افزایش هم هست ، موجب آزار دیدن افراد از عدم توانایی در برقراری یک رابطه جنسی مطلوب و عاشقانه می شود.کارکرد ذهن و عادت کردن آن به لذت بردن از یک رابطه غیر سالم و غیر متعارف همان انحراف جنسی است که در صورت ابتلاء طرفین به آن عملاً برقرار کردن یک رابطه جنسی لذت بخش طبیعی با مشکل مواجه خواهد شد. مطالعه این فصل می تواند به خوبی زوجین را نسبت به این پدیده آشنا کند و آنها را به سمت درمان این اختلالات راهنمایی نماید.و بالاخره در فصل ششم در باره نحوه انجام رابطه و آمیزش جنسی توضیحات کاملی داده می شود.این مطالب شامل مراحل و نحوه پیش نوازش و معاشقه و انواع پوزیشن های جنسی ( موقعیت های بدن ) زوجین به هنگام رابطه همراه با تصاویر آموزشی گرافیکی می باشد.کارهایی که هر فرد با بدن خود و شریک جنسی اش به هنگام شروع یک رابطه جنسی باید بکند از اهمیت بسیار فراوانی در کیفیت این ارتباط برخوردار است. روش نوازش و موقعیت های بدن (پوزیشن های جنسی) می تواند کیفیت های مختلفی در این رابطه برقرار کند.متأسفانه بسیاری از زوجین نسبت به این کارها آگاهی ندارند و لذا اصلاً ارتباط جنسی مطلوب و لذت بخشی با هم برقرار نمی کنند. مطالعه این فصل می تواند سطح آگاهی افراد را نسبت به روش انجام این کارها بالا ببرد.

مطالعه جزوه آموزشی حامی عشق مشتمل بر بیش از ۸۰ صفحه و در فرمت PDF، آگاهی شما را در خصوص مسائل جنسی و ارتباطات زناشوئی بالا برده و به شما در جهت شناخت مشکلات خود و اقدامات بعدی جهت درمان آن کمک خواهد کرد.
جهت خرید و دانلود این فایل وارد لینک زیر شوید.
http://www.hamigaran.com/downloads/100/?ref=sj4f0n

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: