مکتب خونه همه چی دونا؟

ساخت GIF (فیلم کوتاه) در تلگرام به اسانی

۱۳۹۵/۰۵/۰۳ 710 بازدید
ساخت GIF (فیلم کوتاه) در تلگرام به اسانی
کد مطلب : 312235

بهترین راه برای ایجاد و به اشتراک گذاری فیلمهای کوتاه در قالب انیمیشن GIF بوده که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است.
کار با برنامه ساده بوده و تنها کافی است تصاویر خود را برای ایجاد انیمیشن انتخاب کنید .این اپلیکیشن منحصر به فرد قادر است تا انیمیشن های 14 ثانیه ای را برای شما ایجاد کرده که می توانید در شبکه های مجازی با دوستانتان به اشتراک بزارید.
این نرم افزار دارای فیلترهای متنوعی است که می توانید از هرکدام از انها با توجه به سلیقه شخصی تان استفاده کنید و تصاویرتان را ویرایش کنید.
برنامه Gif Edit Maker video یک نرم افزار جالب میباشد که میتواند فیلم ها و تصاویر شمارو به فایل GIF یعنی همان تصاویر متحرک تبدیل کند . کیلیپ های جالبتون رو با استفاده از این برنامه به GIF تبدیل کنید و در تلگرام , اینستاگرام … به اشتراک بذارید . همچنین میتوانید فایل های GIF رو ویرایش کنید . هم اکنون میتوانید این نرم افزارجالب را از سایت موبی تک دانلود کنید و لذت ببرید. این برنامه بصورت رایگان در گوگل پلی و اپستور قابل دریافت میباشد , البته شرکت سازنده نسخه اندروید و iOS متفاوت میباشد و بخاطر همین در هردو سیستم عامل تفاوت هایی رو خواهید دید ولی در هر صورت کار شمارو برای ساخت یک تصویر متحرک راه خواهد انداخت. پیشنهاد میکنم این برنامه جالب رو که بیش از 500 هزار بار دانلود شده رو از دست ندید.
http://kahlek.ir/index.php/EliZE_93
http://dl.mobitek.ir/android/app/Gif_Edit_Maker_video_v2.1.9.9_mobitek.apk

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

EliZe
نویسنده : EliZe