مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

ایکس بو زمینی یا هوایی ؟

۱۳۹۵/۰۵/۰۳ 2826 بازدید
ایکس بو زمینی یا هوایی ؟
کد مطلب : 312215

در اینجا به شما مقایسه آرچر تاور و ایکس بو را میگوییم. آرچر کویین تنها 10 کاشی را پوشش خواهد داد.اما ایکس بو در حالت زمینی 14 کاشی و در حالت هوایی و زمینی 11 کاشی را پوشش میدهد.که از نظر بنده گذاشتن ایکس بو در حالت هوایی و زمینی بهترین نوع میباشد .زیرا از آرچر تاورهم بیشتر پوشش میدهد.ولی بیایید نگاه کلی دیگری هم به این موضوع بیندازیم.

ایکس بو در حقیقت چه کاری میکند؟⁉️

بسیاری از کاربران داشتن ایکس بو را در سطح تاون هال 9 نعمتی میدانند که بسیار کاربردی و کارآمد میباشد به دلیل های زیر:⚡️

+کابوس بزرگ برای نیروهای کوچک

+پوشش قسمت زیادی از مپ

+دفاع بسیار خوب در مقابل هیروها برای پاکسازی مپ

نکات مثبت و منفی از حالت های مختلف ایکس بو

اگر دفاعی های هوایی شما سطح 5 یا زیر آن هستند پس حتما به یک دفاع هوایی که بتواند این لول کمی هارا ارتقا دهد نیاز است. زیرا حمله هوایی به شما که دفاع هوایی ضعیفی دارید بسیار امکان دارد☺️. پس باید ایکس بو در حالت هوایی تنظیم شود. لذا این حالت هوایی زمینی هم است و زمین را هم پوشش میدهد. ولی تعداد کاشی پوشش آن کمتر از نوع زمینی تنها میباشد ولی اگر نیروهای زمینی هم به شما حمله کنند .این نوع حالت هوایی و زمینی به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

این را بدانید قبل از تنظیم کردن ایکس بو باید میزان حمله های خود را و چه نوع حمله ای بیشتر به شما شده را چک کنید. و بر اساس آن و سطح دفاعی های خود نوع ایکس بو خود را تنظیم نمایید.

اگرهم ایکس بو شما در مرکز قرار نداشت و قرار ندادید حتما آن را روی هوایی و زمینی تنظیم کنید. زیرا وقتی ایکس و در مرکز مپ نیست بهترین حالت آن همین زمینی و هوایی میباشد .و مپ شمارا بسیار مقاوم در برابر حمله هوایی مانند مینیون و زمینی مانند استراتژی بارچ نگه خواهد داشت.

شما میتوانید دو ایکس بو خود را در حالت مخلوط کنید .یعنی یکی زمینی و دیگری زمینی و هوایی باشد ولی درصورتی که طح دفاع هوایی شما بالا باشد

شما باید با توجه به نکاتی که گفتیم با خود استدلال کنید که کدام نوع حالت برای کدام زمان و مکان و چه نوع مپی لازم میباشد.

امیدوارم از این مطلب استفاده کامل برده باشید.

نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: