مجله اینترنتی کهلیک مجله ای برای تمامی سلیقه ها (سبک زندگی، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، گردشگری، علمی، آموزشی و ...)

«خانم‌های قری»، شوهران «سردمزاج»

۱۳۹۵/۰۳/۰۱ 2078 بازدید
«خانم‌های قری»، شوهران «سردمزاج»
کد مطلب : 251600

کانال تلگرامی‌‌شان را که باز کنید بیشتر از ۱۰ هزار نفر عضو آن هستند؛ «فقط خانم‌های قری‌» که قرار است روابط زناشویی را متحول کند و با طرح ایده‌های مختلف به زنان بیاموزد که چطور می‌توانند با نوع خاصی از همسرداری به «شادی» و «رضایت» برسند. شکلی از همسرداری، که به گفته ادمین این کانال، طبق «دستورات خدا» توصیه می‌شود و زنان در آن مایه‌ «آرامش» مردان هستند.

در بخش توضیحات این کانال نوشته شده: ورود آقایان ممنوع. اما هم مردان در آن عضو هستند و هم زنان؛ بعضی‌ها از آن بهره می‌برند و برخی دیگر صرفا برای «خندیدن» آنجا می‌چرخند.مطالبی که در کانال گذاشته می‌شود یا از طریق ادمین و همکارانش برای راهنمایی و ایده‌پردازی است یا مخاطبانی آنها را ارسال می‌کنند که با عکس فرستادن و حرف زدن از روش‌های شخصی و امتحان شده، تجربه «همسرداری موفق» خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند.

از سوی دیگر، هستند کسانی که به این کانال تلگرامی و مطالب آن انتقاد دارند و با تمسخر، اعتراض کردن یا حتی فحاشی، هر جور که بتوانند ناراحتی خود را بروز می‌دهند. همین واکنش‌ها باعث شد که چند وقت پیش برای مدتی کوتاه و چندروزه، ادمین تصمیم به تعطیل کردن کانال بگیرد و تابلوی «پایان کار» بزند. ولی به درخواست اعضا کانال تعطیل نشد، به گفته خودشان زندگی‌هایشان با عمل کردن به توصیه‌های این کانال؛ پر «عشوه»، شاد و رنگی شده است.

«فقط خانم‌های متاهل» که قبلا با نام «ایده، عشوه و خانم‌های قری» فعالیت می‌کرد حالا از جمله کانال‌های شناخته‌شده تلگرام است. اکنون، گستردگی آن به‌قدری شده است که اگر از اطرافیان خود درباره آن سوالی بپرسید، کسانی را پیدا می‌کنید که یا خود عضو آن شده‌اند یا حداقل سروصدای این کانال را شنیده‌اند.

پست‌هایی که از طرف مخاطبان ارسال می‌شود، معمولا یا ابتکاراتی است که روی مواد غذایی پیاده شده یا روابط جنسی را مطرح می‌کند که باهدف بیرون کشیدن شوهران از «سردمزاجی» انجام می‌شود. مثل تزیین الویه به شکل لباس‌زیر زنانه، پر کردن در و دیوار با کاردستی‌های عاشقانه و تزیین فضای درون خانه بارنگ و بوی عشق و سکس.

توصیه‌های این کانال برای داشتن روابطی پایدار و حفظ شوهران و یک زندگی عاشقانه‌تر، زنان را به تحمل بیشتر دعوت می‌کند و به آنها می‌گوید که می‌توانند با ساختن فضایی پرمهر، مردان خود و حتی آن‌هایی را که ممکن است به دنبال «خیانت» کردن باشند، دوباره جذب کنند.

به‌عنوان نمونه یکی از زنان عضو این کانال، در یادداشتی از برخوردهای «تحقیرآمیز» خانواده همسرش گلایه می‌کند. اما خوشحال است که پس از پیاده کردن ابتکاراتی که از این کانال یاد گرفته، اگرچه آنها به رفتار بد خود ادامه می‌دهند، ولی همسرش شب‌ها در این دعوای تاریخی، در جبهه او می‌ایستد. برای این زن، «همین عشق» شوهر برای «تحمل» رفتار خانواده او کافی است.
آموزش همسرداری با مدیریت سحربانو


نویسندگی در مجله اینترنتی کهلیک برای همه آزاد است، کافیست عضو شوید و دانسته هایتان را با سایرین به اشتراک بگذارید :

برای عضویت در مجله اینترنتی کهلیک کنید

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: